Vyrábíme klíče, autoklíče a motoklíče kopírováním nebo na elektronickém stroji RW4 plus dle zadání kódu klíče. V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků. Výroba klíčů se provádí většinou na počkání přímo v naší provozovně. Zajistíme vám mechanické zhotovení klíče a případné nakódování čipového klíče podle vašeho stávajícího klíče. Vše závisí na značce vašeho automobilu, typu a roku výroby. Přehled aut a motocyklů pro které jsme schopni čipové autoklíče a motoklíče zhotovit Vám rádi poskytneme po telefonu či při Vaší osobní návštěvě u nás na provozovně. Čipové autoklíče zajistíme téměř na všechny typy vozidel.

Zlomili jste váš poslední autoklíč?
Máte všechny jeho části?


Přijďte k nám a pokusíme se vyrobit nový funkční klíč. Přímo v naší provozovně máme široký sortiment polotovarů. Pokud vámi požadovaný klíč právě není skladem, pokusíme se ho pro vás zajistit.

Jak se zjistí o jaký typ imobilizéru se jedná?


Buď navštívíte s Vaším klíčem naši provozovnu, kde zdarma imobilizér ve vašem klíči identifikujeme, nebo dle značky, typu a roku výrovy vozidla sdělíme ( telefonicky, e-mailem) pravděpodobnost typu imobilizéru a možnosti zhotovení klíče.


Je PIN pro čipování klíče nezbytný?


Dle typu vozidla


Jak dlouho trvá výroba čipového klíče?

Většinou lze provést výrobu klíče na počkání.


Jakou poskytujete záruku?

Záruku poskytujeme vždy dle obchodního zákona

Co je to klíč s imobilizérem a jak to vše funguje?


Velmi zjednodušeně řečeno je v plastu klíče zabudován mikročip. Po otočení klíče vyšle řídící jednotka signál a načte mikročip z klíče, svým správným kódem odblokuje některý z blokovaných okruhů. Tímto se stává automobil mobilní.

Jaké jsou typy imobilizéru v klíči?

V současnosti existují 3 druhy:
- s pevným kódem - klíč lze kopírovat bez přítomnosti vozidla
- s kryptokódem - některé typy klíče lze kopírovat bez přítomnosti vozidla, jiné se nahrávají do řídící jednotky
- s plovoucím kódem - kód v čipu se průběžně mění